Balandžio 12 d. Kelmės Algirdo Lipeikos menų mokykloje vyko V-asis respublikinis  ansamblių konkursas “Karamelė”. Konkurse dalyvavo jaunieji atlikėjai iš Palangos, Kretingos, Platelių, Rietavo, Kuršėnų, Raseinių, Kelmės, Joniškio ir Plungės meno mokyklų, taip pat  iš Kauno 1 -osios, Klaipėdos Juozo Karoso, Klaipėdos Jeronimo Kačinsko, Tauragės, Gargždų, Šiaulių 1 -osios, Šiaulių Dainų, Radviliškio, Naujosios Akmenės ir Ventos muzikos mokyklų bei Šiaulių Juventos progimnazijos.

Konkurse dalyvavo ir laureato diplomą pelnė Naujosios Akmenės muzikos mokyklos instrumentinis ansamblis, kurį sudarė: Neda Sirvidaitė, Meda Kiršytė, Ugnė Naglytė, Rytis Grigas, Romanas Lenčenko (mokytoja D. Vanagienė), Ugnė Batavičiūtė (mokytoja J. Pakatilytė), Emilija Gudaitė (mokytojas R. Gintauskas), Vasaris Gutauskas ir Loretis Grotuzas (mokytojas T. Karalius). Sveikiname!