Lapkričio 27 dieną  Klaipėdos J. Kačinsko muzikos mokykla sukvietė per 50 dalyvių į VIII tarptautinį  jaunųjų atlikėjų tautiniais instrumentais konkursą „Muzikos burtai“ . Konkurse pasirodė įvairių šalies muzikos mokyklų mokiniai, muzikuojantys –  kanklėmis, birbyne, lumzdeliu. Taip pat ir jaunieji atlikėjai iš Latvijos. Šio gražaus renginio I vietos nugalėtoja tapo Naujosios Akmenės muzikos mokyklos kanklių klasės mokinė Laura Juodžionytė, mokytoja L.Rimkuvienė. Po konkurso dalyviai smagiai grojo bendrame orkestre, kuriam iš anksto paruošė lietuvių liaudies dainą „Ant kalno karklai siūbavo“.

Konkursai ir festivaliai – tai puiki galimybė muzikuojantiems vaikams išreikšti  savo muzikinius įgūdžius, susipažinti su naujais draugais ir atskleisti savo individualumą.