2019 m. vasario 18 d. Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijoje vyko XIV Nacionalinis Jono Švedo konkurso II turas, kuriame dalyvavo Naujosios Akmenės muzikos mokyklos kanklininkai Aistė Jasaitė, Vytautė Stonkutė, Silma Lalaitė, Modestas Ulberkis ir jų mokytoja L. Rimkuvienė bei koncertmeisterė J. Pakatilytė.
Visi dalyviai privalėjo atlikti repertuarą, atitinkantį konkurso nuostatus ir reikalavimus pagal amžiaus grupes. Žiuri komisija puikiai įvertino visų mūsų kanklininkų paruoštas konkursines programas įteikdama konkurso laureatų diplomus, kurie suteikė galimybę dalyvauti kitame, respublikiniame etape, kur susirinks visos šalies jaunieji muzikantai, grojantys kanklėmis, birbynėmis, lamzdeliais ar skrabalais. Linkime sėkmės jauniesiems kanklininkams balandžio 6 dieną, Vilniuje atstovaujant Naujosios Akmenės muzikos mokyklą.