Gegužės 29 d. Akmenės Krašto muziejaus salėje vyko koncertas ,,Muzikos mokyklos diena’’. Tai baigiamasis mokslo metų pabaigos akordas, kurį skambiai užbaigė Naujosios Akmenės muzikos mokyklos, Akmenės skyriaus mokiniai. Renginio metu direktorė Irina Mikulevič įteikė muzikos mokyklos baigimo diplomus keturiems absolventams, kurie susirinkusius pradžiugino atliekamais muzikos kūriniais. Šiemet mokyklą baigė šie mokiniai: Raminta Kuprelytė-solinis dainavimas (mok. D. Palionienė), Smiltė Statkutė-fortepionas (mok. S. Kudžiminskienė), Augustė Balnytė-fleita (mok. S. Krasauskas), Robertas Adomaitis-lamzdelis (mok. A. Gulbinas). Be absolventų, koncerte dalyvavo ankstyvojo amžiaus chorinio dainavimo grupė, 1-osios klasės choras, jungtinis moksleivių choras (mok. Ž. Kazlauskaitė), pianistė Ugnė Batavičiūtė(mok. J. Pakatilytė), smuikininkų ansamblis (mok. S. Altukavičius), akordeonistų duetas (mok. R. Šmigelskienė), birbynių ansamblis (mok. A. Gulbinas). Koncertą ,,Muzikos mokyklos diena’’ vedė mokytoja Rima Šmigelskienė. Baigėsi dar vieni, muzika praturtinti mokslo metai. Pasidžiaukime vieni kitais. Te mumyse būna daugiau geranoriškumo ir te širdys prisipildo vasariška šiluma. Susitiksime smagioje ,,Akmenės smuikelio’’ šventėje.