Meno terapija, kartais vadinama kūrybine arba raiškos terapija, padeda žmonėms išreikšti ir suprasti savo emocijas per meninius užsiėmimus bei kūrybinį procesą. Kadangi vaikai natūraliai yra kūrybiški, jiems paprasčiau, tarkime, nupiešti piešinį, arba išreikšti save scenoje, nei atsakyti į sudėtingesnį klausimą. Šiais metais meno terapijos festivalis „Augame širdimi 2019“ sukvietė bendraminčius iš Aucės (Latvija) vidurinės mokyklos, Dabikinės Vladimiro Zubovo mokyklos, bendrijos „Akmenės viltis“, Naujosios Akmenės dienos centro, Akmenės rajono socialinių paslaugų namų. Lapkričio 12d. Naujosios Akmenės muzikos mokyklos mokytojų komanda kartu su neformalia jaunimo grupe „Meno arka“ surengė nepakartojamą bendruomeniškumo, tolerancijos ir kūrybos paletę. Vaikai ir suaugę surengė savo sukurtų meninių darbų parodą, kartu darbavosi kūrybinėse dirbtuvėse, dalyvavo koncertinėje programoje, nuotaikingai įsijungė į bendrų žaidimų ir šokių maratoną. Esame dėkingi renginio organizatoriams ir svečiams, kurie kasmet mums padeda vis labiau stiprinti meno terapijos festivalio tradiciją ir įtvirtinti suvokimą, kad tokių festivalių dėka mūsų krašto bendruomenė tampa dar glaudesne bei stipresne.