Jau trečią kartą Šiaulių Dainų muzikos mokykla organizuodama šį konkursą, suteikia vaikams, muzikuojantiems nacionaliniais instrumentais- kanklėmis, birbynėmis, lamzdeliais- susipažinti ir atlikti Šiaulių krašto kuriančių pedagogų ir kompozitorių kūrybą. Ir šiame kokurse skambėjo kompozitorių D.Danilaičio, A.Bružo, S.Žentelio, G.Kalino, mokytojų V.Virbicko ir L.Rimkuvienės kūriniai, kuriuos atliko įvairaus amžiaus vaikai nuo 7 iki 16 metų, atvykę iš įvairių Lietuvos muzikos mokyklų.
Mūsų muzikos mokyklai ir Akmenės rajonui atstovavo trys kanklininkai: Aistė Jasaitė, už atliktą programą įvertinta III laipsnio diplomu, Ugnė Laurinaitytė- įvertinta I laipsnio diplomu, Modestas Ulberkis- įvertintas I laipsnio diplomu. Jautriai jauniesiems atlikėjams akompanavo mokytoja Jelena Pakatilytė. Mokinius konkursui paruošė mokytoja Loreta Rimkuvienė.
Džiaugiamės mokinių laimėjimais!