Balandžio 28 d. Akmenės kultūros namuose vyko Atvelykio koncertas ,,Mažosios Velykėlės’’. Renginyje dalyvavo Naujosios Akmenės muzikos mokyklos mokiniai ir jų mokytojai. Koncertą vedė Velykų bobutė, režisierė Reda Butnorienė, kuri savo scenos palydovus zuikius puikius šmaikščiai vedžiojo po muzikos karalystę. Žiūrovai buvo supažindinti su įvairiais muzikos instrumentais – pianinu, fleita, birbyne, smuiku, gitara bei įvairiais dainininkų balsais. Vyko gyvas bendravimas tarp žiūrovų ir koncerto vedėjų. Jaunuosius atlikėjus šiam koncertui paruošė J. Pakatilytė, S. Kudžminskienė, S. Altukavičius, D. Palionienė, S. Krasauskas, A. Gulbinas, V. Bogavičius. Po renginio vyko smagus margučių ridenimo čempionatas ir saldžios vaišės.