Akmenės rajono meno mokykloje įgyvendintas vaikų socializacijos (vasaros užimtumo) projektas „Žaidžiame spalvomis“, kuris buvo finansuojamas Akmenės rajono savivaldybės lėšomis.
Svarbiausias projekto siekis – vaikų kūrybiškumo lavinimas, kad vaikai per savo asmeninę patirtį išgyventų kūrybinį procesą, kad tai jiems teiktų džiaugsmo, pasitikėjimo savimi, drąsos reiškiant mintis ir jausmus.
Per žaidybines-menines veiklas – piešdami, tapydami, lipdydami, konstruodami – vaikai mokėsi atsipalaiduoti, pažinti save, įsiklausyti ir išgirsti, įsižiūrėti ir pastebėti juos supantį pasaulį bei jį atvaizduoti savo darbeliuose.
Penktadienį, liepos 9 d., suorganizuota dailės stovyklos uždarymo šventė, darbelių paroda. Visi pasidžiaugė, kad projektas sudomino nemažą būrį vaikų, ir pritarė, kad tokie projektai labai įdomūs ir reikalingi, ypač dabar, vasarą, kai užimtumo vaikams trūksta.
Tikimės, kad ši graži meninė vaikų veikla nenutrūks, ir jau rudenį mažųjų mokinukų sulauksime Akmenės rajono meno mokyklos dailės klasėje, o projektas bus atkartotas ir kitais metais.